Yeşil Sektör Günleri

4-5-6 Mart 2013 tarihlerinde 2. si gerçekleştirilecek olan Yeşil Sektör Günleri’ne tüm üniversite öğrencileri davetlidir…

Yeşil Sektör Günleri

“Yeşil Sektör” Seminer Günleri,  Yıldız Teknik Üniversitesi Çevre Kulübü tarafından  ilki 28-29 Mart 2012 tarihlerinde gerçekleştirildi. Etkinlik çevre ve enerji konusunda önemli çalışmaları, alternatif yaklaşımları olan sektörün önemli isimlerini öğrencilerle buluşturarak, güncel çalışmalar ve gelişmeler konusunda etkileşimde bulunduğu bir etkinliktir. Geçen yıl ki katılımcı firma/dernekler ise; Arçelik,  Escon ,Tofaş, Form Group, Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı, Derya Mühendislik, Lightmaster,  Aktif Çevre ve Yenilenebilir Enerji Teknolojileri,  Target  Energy, Solea Enerji, Polsa Energy,  ECObuild’dur.

4-5-6 Mart 2013 tarihlerinde 2. si yapılacak olan Yeşil Sektör Günleri’nde de ilkinde olduğu gibi farklı sektörlerden çevre ve enerji konusundaki çalışmaları öğrencilere sunmayı sektördeki çevreci çalışmalara öğrencileri de katmayı planlıyor.

2. Yeşil Sektör Günleri’nde birincisinden farklı olarak sadece Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencileri değil;  konuyla ilgilenen ülkenin bütün üniversite lisans ve yüksek lisans öğrencileri ile öğretim üyeleri hedeflenmektedir.

Yeşil Sektör Başvuru Formu

Yeşil Sektör Günleri Seminer Programı;

??????????

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s