Permakültür Çanakkale Ekip Kaynaştırma ve Geniş Paylaşım Toplantısı

Bu toplantımızda ekibin artık kemikleşmesi ve önümüzdeki süreçte yapacaklarımızı planlayacağız. Bununla beraber ekip kurma ve proje üretimi gibi konular incelenecek, çeşitli bilgiler paylaşılacak. Ekibin gevşek yapısı şimdiye kadar iyi gitti ancak artık sosyal mıntıka ve dilimleri belirlemek ve biraz daha düzenli bir şekilde ilerlememiz gerekiyor. Değişik bir formatımız var, hoşunuza gideceğinden eminiz.

Permakültür Çanakkale Ekip Kaynaştırma ve Geniş Paylaşım Toplantısı

Mihail Kossev arkadaşımızın da İstanbul’daki “Hayal Edip Ürün Biçme Atöylesi” ardından Çanakkale’ye gelmesiyle beraber böyle bir etkinlik planladık. Biraz daha aile içi olacak bu etkinlikte beraber kafa patlatıp eğlenceli faaliyetler yapacağız. Ders gibi geçmesini kesinlikle hedeflemiyoruz bu nedenle etkinliğe dinleyici olarak değil katılımcı olarak gelmenizi öneririz.

Konuşulacak konular sadece permakültür değil, ekip kurma, proje oluşturma, sosyal meseleler gibi konular ve dahası olacak. Detayları yine buradan duyururuz.
Yanınızda kalem, kağıt, oyuncak, yiyecek, içecek vs getirebilirsiniz.EN ÖNEMLİ NOT: Permakültür Çanakkale ekibinin içinde yer almak veya işlerin bir ucundan tutmak istiyorsanız bu toplantıya gelseniz çok iyi olur. Kesin katılımınızı bildirirseniz çok seviniriz. 12.12.12 günü 14:00’da başlayacak olan etkinliğin herhangi bir noktasında katılabilirsiniz.

Mekan “Pan Görsel Kültür Atölyesi” olacak. 18:00’dan sonra hep beraber karar vereceğimiz başka bir yere geçip etkinliğe devam edeceğiz. Eğer 18:00’dan sonra gelecekler varsa lütfen bildirip irtibat bilgisi bırakın biz de size ulaşıp nereye geçeceğimizi bildiririz.

Etkinlik: Timuçin Shine
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s