4.Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi 2012’de Sürdürülebilirlik ve Küresel Rekabet Tartışıldı

BASF’nin ana sponsorluğunu üstlendiği, İMSAD ve TÜSİAD işbirliğiyle gerçekleşen 4. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi 2012’de “Sürdürülebilirlik ve Küresel Rekabet” tartışıldı.

BASF, 2009’dan bu yana İMSAD ve TÜSİAD işbirliğiyle düzenlenen “4.Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi 2012”nin ana sponsoru oldu. 13 Kasım 2012’de İstanbul Four Seasons Bosphorus’ta düzenlenen zirvede “Sürdürülebilirlik ve Küresel Rekabet” konusu ele alındı. İkinci kez, sıfır karbon bir etkinlik olarak düzenlenen organizasyonun açılış oturumunu, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, TÜSİAD Başkanı Ümit Boyner ve İMSAD Başkanı Hüseyin Bilmaç gerçekleştirdi. BASF Yapı Kimyasalları Satış ve Pazarlama Direktörü Galip Sayıl, zirvenin “Sürdürülebilirlik ve Hedefler” konulu özel oturumuna konuşmacı olarak katılarak, BASF’nin sürdürülebilirliğe yönelik bakış açısını ve bu alanda yaptığı çalışmaları katılımcılara aktardı.

BASF, Türkiye’de inşaat sektörünün en önemli buluşmalarından biri olan “4.Uluslararası İnşatta Kalite Zirvesi 2012”ye bu yıl da ana sponsor oldu. İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (İMSAD) ve Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği’nin (TÜSİAD) stratejik iş birliğiyle, 13 Kasım 2012’de İstanbul Four Seasons Bosphorus’ta gerçekleştirilen zirvede bu yıl, “Sürdürülebilirlik ve Küresel Rekabet” konusu ele alındı.

2009’dan bu yana İMSAD tarafından düzenlenen zirve, bu yıl ikinci kez sıfır karbon bir etkinlik olarak gerçekleştirildi. Gün boyunca salonda yapılan karbon emisyonu ölçümü zirvenin en dikkat çekici etkinliklerinden biri oldu. İnşaat sektörünün gelişimini destekleyen ve en ilgili çekici organizasyonlarından biri olan 4. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi açılış oturumu ve özel oturumu takip eden 3 farklı oturum ile katılımcıları ağırladı.

Kaynak: http://www.emlakkulisi.com

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s