4. Ulusal Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı

ULUSAL ENERJİ VERİMLİLİĞİ FORUMU ve FUARI HAKKINDA
Hepinizin bildiği gibi, toplumda enerji kültürü oluşturmak, verimlilik ve çevre bilincini geliştirmek amacıyla 1981 yılından beri her yıl Ocak ayının ikinci haftasını “Enerji Verimliliği Haftası” olarak kutluyor ve çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. 18/4/2007 tarihli ve 5627 sayılı Enerji Verimliliği Kanunu’nun yürürlüğe girmesiyle birlikte söz konusu etkinlikleri Milli Eğitim Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu, Makina Mühendisleri Odası ve Elektrik Mühendisleri Odası işbirliği ile her geçen yıl daha etkin şekilde düzenlenmekteyiz. Tüm yurt çapında, kamu, özel ve sivil toplum kuruluşlarının işbirliği ile etkinlikler düzenleyerek, enerji verimliliği ve çevre konularında farkındalık yaratmaya, bilgi ve bilinç düzeyini artırmaya çalışıyoruz.

Enerji Verimliliği Haftası etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen en önemli ve en etkili etkinlik, sektörün önde gelen isimlerini ve markalarını bir araya getiren, sorunların, darboğazların ve çözüm önerilerinin derinlemesine tartışıldığı ve yeni ve yenilikçi ürün, teknoloji ve uygulamaların tanıtıldığı bir platform haline gelen Ulusal Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı (UEVF)’dır.

Konunun önde gelenlerinin katılımıyla gerçekleşen UEVF’de, Türkiye’nin enerji verimliliği politika ve stratejileri farklı perspektiflerden değerlendirilmekte; karşılaşılan sorunlara ve darboğazlara çözüm önerileri geliştirilmekte; binalarda, sanayide, ulaşımda, enerji sektöründe ve bu sektörlerin hepsini ilgilendiren yatay konulardaki uygulamalar ve gelecek öngörüleri derinlemesine tartışılmaktadır.

2013 yılında düzenleyeceğimiz 32. Enerji Verimliliği Haftası etkinliklerimizin en önemli halkalarından biri 4. Ulusal Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı (4. UEVF) olacaktır. 4. UEVF sektörün tüm paydaşlarını ve uzmanlarını bir araya getiren bir platform olma niteliğini taşıyacak ve 10-11 Ocak 2013 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecektir. Forum ülkemizdeki ve dünyamızdaki gelişmelerin izlenebilmesi, sorunların ve buna karşılık üretilen çözüm önerilerinin değerlendirilmesi bakımından önemli bir platform olma niteliğini korumaya devam edecektir. Politika yapıcısından sanayicisine, sivil toplum kuruluşlarından vatandaşına kadar geniş kesimli bir katılım ve sistemli bir yaklaşımla hayata geçirilen enerji verimliliği seferberliğinin en önemli ayaklarından biri olan UEVF’nin 2013 yılında da, kamu, özel ve sivil toplum kuruluşlarının katkı ve katılımları ile verimli ve faydalı bir şekilde gerçekleşeceğine inanıyoruz.

Sizleri, 7-13 Ocak 2013 tarihleri arası düzenleyeceğimiz 32. Enerji Verimliliği Haftası etkinlikleri çerçevesinde 10-11 Ocak 2013 tarihleri arası gerçekleştireceğimiz 4. Ulusal Enerji Verimliliği Forum ve Fuarı’na davet ediyoruz.

Kayıt olmak için lütfen tıklayınız.

Taslak Programı indirmek için lütfen tıklayınız.

Kaynak: http://www.uevf.com.tr

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s