Kaldıraç Etkisi

Kaldıraç EtkisiEkim Nazım Kaya tarafından, Türkiye’nin 16 değerli İnternet girişimcisinin katkısıyla yazılan bir kitap.

Kitaba katkıda bulunan isimler: Alper AkcanAslı GökdereÇağlar Erol,Devrim DemirelEmre AydınErsan ÖzerFatih İşbecer , Hasan YalçınkayaMelih ÖdemişOrkun TekinÖzgür AlazÖzgür ZanSelçuk SaraçSerkan BorançılıSina Afra,Tümay Asena.

Bu isimlerin katılımıyla kitap, e-ticaretten pazar yerine, yazılım geliştirmeden ajansa, içerik üretiminden uygulama geliştirmeye, videodan ödeme sistemlerine, İnternet girişimciliği konusunda hemen her alanı kapsayan bir içeriğe sahip olacak.

Başarılı isimlerin olumlu-olumsuz deneyimleri, genç girişimcilere ve girişimci adaylarına rehberlik etmeyi ve onların iş hayatında bir etki yaratmayı hedefliyor. Kitabın ulaştığı kitlenin genişliği oranında bu etki artacak.

GİRİŞİMCİLER

Elbette Türkiye’de çok sayıda başarılı İnternet girişimcisi var. Bu kitap yalnızca 16′sının deneyimlerini içeriyor. İnternet’te yapılabilecek hemen her işe değinmek amacıyla, kendi alanında başarısıyla tanınan isimler Ekim Nazım Kaya’nın öznel tercihleriyle seçildi. Ama diğer girişimcileri de unutmadık! Diğer onlarca girişimcinin katkısıyla hazırlanacak Kaldıraç Etkisi kitabıyla ilgili bilgi almak için tıklayın.

Girişimcilerin listesi için tıklayın.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s